Про компанію Heliomax

Heliomax

Компанія Heliomax реалізує на території України сонячні колектори, бойлери, насосні групи та інше енергозберігаюче обладнання. Наше обладнання - це кращі технічні рішення, енергоефективність, європейська якість за доступними цінами.

Фахівці компанії Heliomax знайдуть оптимальне рішення будь-якої задачі, пов'язаної з сонячною теплогенерацією, а наші партнери в регіонах поставлять і якісно змонтують необхідне обладнання.

Місія

Наша місія - переконати суспільство в тому, що ефективне використання енергії та більш широке використання сонячної енергії  забезпечують економію традиційних енергоресурсів і зменшують шкідливі викиди в атмосферу.

Енергоефективність

Енергозберігаюче обладнання Heliomax створене для ефективного використання альтернативних джерел енергії, зокрема сонячної. Ми допомагаємо значно скоротити витрати на виробництво теплової енергії, швидко і надійно вирішити завдання по створенню інженерних систем з максимальним використанням інноваційної технологій.

Велику увагу Heliomax приділяє інтелектуальним системам управління, що дозволяє координувати роботу генеруючого та споживаючого теплову енергію обладнання, а також керувати і контролювати його роботу віддалено. Взаємодія компонентів, контроль і швидкий час відгуку гарантують, що втрати енергії будуть мінімальними. Менше енергоспоживання або втрат забезпечує економічне і екологічне виробництво теплової енергії.

Партнерство

Ми прагнемо бути надійним партнером в реалізації проектів будь-якої складності. Тому компетентність, технічне розуміння і передбачуваність - це те, що Heliomax може гарантувати в особі своїх співробітників. Ми віддані нашим клієнтам і їх проектам - від першої зустрічі, кваліфікованої консультації до поставки на об'єкт. І, звичайно, ми до ваших послуг під час монтажу і введення в експлуатацію.

Виробництво

Все обладнання Heliomax вироблене виключно в Європі і адаптовано для українського ринку. У виробництві використовуються тільки надійні матеріали та сучасне обладнання. Кваліфіковані інженери та робітники гарантують якість обладнання Heliomax.