Поради

Чому варто обрати плоскі сонячні колектори?

Сьогодні надзвичайної популярності набули плоскі сонячні колектори. Данний вид колекторів, приваблюють споживачів помірною ціною і високим ККД (98%). У них поглиначем тепла служать металеві пластини (зазвичай з міді, алюмінію так як вони відмінно проводить тепло і стійкі до корозії).

Поверхня пластин має спеціальне покриття. Пластини розташовані в сіталових панелях, а дно і бічні стінки колектора захищені від тепловтрат за допомогою різних теплоізоляційних матеріалів.

Плоскі колектори використовуються в прямоточних геліосистемах, тобто в таких де тепло передається від сонця до теплоносія безпосередньо.

Даний вид колекторів також вигідно вирізняється своєю надійністю та міцністю порівняно із іншими. Поверхня плоского колектора є надхвичайно міцною, і готова витримати усі можливі зазіхання від капризної погоди, наприклад у виглязі граду тощо.

Конструкція плоского колектора доволяє надійно його закріпити та зафіксувати. Кріплення виготовляються із спеціальних сплавів що здатні витримувати чималі пориви вітру, та вагу осівшого снігового покриву.

Даний вид колекторів уже надійно служить своїм власникам, і може служити і вам.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до консультанта, який допоможе вам визначитися з колектором.

044 495 54 05 (багатоканальний)
067 590 66 95 (Kyivstar)
050 519 65 05 (Vodafone)