Правила

Вакуумні сонячні колектори ідеальні для застосування в цілорічному режимі роботи в будь-яких кліматичних зонах. Основне призначення вакуумних сонячних колекторів – нагрів гарячої води і підтримки систем опалення. Для сонячних колекторів характерні висока продуктивність в літній і зимовий час. Геліосистеми  забезпечують від 30 % до 90 % потреби в гарячій воді і до 30% опалення. Термін експлуатації – 25 років, гарантія на системи до 15 років. Використовуючи обладнання , користувач має можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а також збільшити термін служби основного котельного обладнання, відключивши його в літній період.

 Для сонячних колекторів характерні висока продуктивність в літній і зимовий час. Геліосистеми  забезпечують від 30 % до 90 % потреби в гарячій воді і до 30% опалення. Термін експлуатації – 25 років, гарантія на системи до 15 років. Використовуючи обладнання , користувач має можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а також збільшити термін служби основного котельного обладнання, відключивши його в літній період.

Використовуючи обладнання , користувач має можливість значно знизити свої витрати на нагрів гарячої води, а також збільшити термін служби основного котельного обладнання, відключивши його в літній період.