Партнерам

Станьте партнером Heliomax у своєму регіоні

Якщо ви професіонал в сфері альтернативних джерел енергії або плануєте ним стати - приєднуйтесь до партнерської програми Heliomax в Україні та отримайте довгострокову можлисість отримувати прибуток від продажу та монтажу високоякісного енергозберігаючого обладнання.

Ваші переваги як партнера Heliomax

Продаж через партнерів. Обладнання Heliomax продається тільки через компетентних партнерів (перевага надається монтажним організаціям), з якими підписаний контракт.

Закріплений регіон. Політика партнерства компанії "Геліомакс Україна" передбачає мінімальну конкуренція в своєму регіоні. Тобто ви - це основний контакт з продажу та монтажу на території, що закріплюється в контракті.

Зростаючий ринок збуту. Приватні домогосподарства, готелі, ресторани, бази відпочинку, басейни, навчальні заклади - це малий перелік потенційних замовників, яких все більше цікавить і завжди буде цікавити економія енергоресурсів.

Постачальник комплексних рішень. За допомогою обладнання Heliomax можливо реалізувати проекти будь-якої складності. Наші інженери завжди готові прийти на допомогу.

Цілорічна маркетингова підтримка. Друкована рекламна продукція, інтернет-маркетинг, виставки та презинтації.

Навчальні програми. Підвищуйте свій рівень на семінарах по сонячній енергетиці від Heliomax.

 

Контактна інформація

  (044) 495 54 05

    м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 26

    info@heliomax.ua

Станьте нашим партнером