Каталог

Сонячні колектори Heliomax Meandr 2.0-Mm-K

Артикул:
10004
Плоский сонячний колектор Heliomax Meandr - відрізняється високою ефективністю перетворення променевої сонячної енергії в теплову завдяки алюмінієвому мідному абсорберу товщиною 0,2 мм, покритому високоселективним покриттям Eta Plus.Читати далі
13 440 грн
Запит на обладнання
Опис

Призначений для вертикальної установки. Модель Meandr представлена у двох видах: з алюмінієвим або мідним абсорбером. Можливо вибрати і колір корпусу: світлий алюміній та коричневий. 

Плоский сонячний колектор Heliomax Meandr - відрізняється високою ефективністю перетворення променевої сонячної енергії в теплову завдяки мідному абсорберу товщиною 0,2 мм, покритому високоселективним покриттям Eta Plus. Теплообмінник у формі меандр з'єднаний з абсорбером методом ультразвукового зварювання, що гарантує високу теплопередачу від абсорбера до теплоносія. Корпус колектора виконаний зі спеціального алюмінієвого профілю, світлого або коричневого кольору.

Для збільшення пропускної здатності сонячного випромінювання колектор покритий спеціальним 4-міліметровим призматичним склом Solarglas зі зниженим вмістом заліза. 4 см мінеральної вати мінімізують теплові втрати колектора, забезпечуючи коефіцієнт теплопровідності в навколишнє середовище на рівні 0,035 Вт / м К.

Країна виробник - Польша

Переваги використання плоского сонячного колектора Heliomax Meandr:

 

  • Висока міцність і герметичність колектора забезпечується за рахунок жорсткої рами, зігнутої зі спеціального алюмінієвого профілю
  • Колектор показує високу ефективність роботи як в літній, так і в зимовий період, завдяки мідному абсорберу товщиною 0,2 мм, який має високоселективне покриття eta plus
  • Нижня частина колектора закрита алюмінієвим листом, який забезпечує корозійну стійкість і довговічність служби
  • Висока світлопроникність і ударна міцність забезпечуються за рахунок використаного призматичного структурованого скла Solarglas товщиною 4 мм.
  • Можливість підключення до 5 колекторів в один ряд.
  • Плоскі колектори мають сертифікати відповідності нормам DIN EN 12975-2: 2006, TÜV Rheinland Immissionsschutz, Energiesysteme GmbH і свідоцтво Keymark.
Технічні характеристики
Ширина/Висота/Довжинамм1006/1988/85
Вагакг38
Поверхням²2
Колір корпусукоричневий
Товщина захисного скламм4,0
Вид абсорберумідь
Поверхня поглиначам²1,86
Робоча поверхня поглиначам²1,86
Коефіцієнт поглинання / емісії%95
Обсяг теплоносіядм³1,8
Макстмальний робочий тискМПа0,6
Оптичний ККД%80
Ізоляціямінеральна вата
Товщина нижньої ізоляціїмм40
Товщина бокової ізоляціїмм10
Діаметр патрубки з'єднаннямм22
ТеплопровідністьВт/мК0,035
Запит на обладнання
Телефони офісу: 
Багатоканальний
Kyivstar