Каталог

Подвійна гофротруба Helioflex з термоізоляцією Dn25

Артикул:
21003
Гофротруба для сонячних колекторів Heliomax виготевлена із аустенітної нержавіючої сталі AISI 316L. Монтаж ліній теплоносія сонячних систем можливо здійснити одним комплектом.Читати далі
1 193 грн
Запит на обладнання
Опис

Високоефективна нержавіюча труба для гідравлічного підключення сонячних колекторів

Тривалість експлуатації, безпека для здоров'я людини, стійкість проти зовнішніх агресивних явищ, відсутність необхідності в контролі при експлуатації, стійкість проти замерзання, легкість і оперативність в монтажі, саме усіма цими характеристиками володіють гофровані труби для підключення сонячних колекторів Heliomax. Крім того, такі вироби витримують гідроудари, що підтверджує їх надійність і міцність при експлуатації. Гофрована труба з нержавіючої сталі, стійка до появи корозії і не залишає на своїх стінках осадовий матеріал.

Гофротруба для сонячних колекторів Heliomax виготевлена із аустенітної нержавіючої сталі AISI 316L. Монтаж ліній теплоносія сонячних систем можливо здійснити одним комплектом. Види труб:

 • Подвійні з електричним кабелем
 • Одинарні без кабелю

 

Комплект поставки:

 1. Металорукав
 2. Трьохшарова ізоляція: внтутрішній шар - високотемпературний поліетилен губчастої структури товщиною 8 мм; середній шар - зшитий поліетилен товщиною 5 мм; зовнішній шар - вогнестійке покриття товщиною шару в 100мк, із захистом від ультрафіолетових променів. Ізоляція надійно захищає від негативних впливів атмосферних опадів, птахів і гризунів, а також є стійкою до широкого діапазону температур від -50°C до +175°C. 
 3. Електричний кабель - перетин 2х0,75 мм², ізоляція з високотемпературного силікону(витримує температуру до +175°C. Поставляється тільки в комплекті для двотрубної системи.

  Все це, дозволяє здійснювати навіть самий складний монтає геліосистем в стислі терміни і з мінімальними трудовитратами.

  Технічні характеристики
  Діметр, мм Температура, °CТиск, атм Довжина, м
  25-50/+175 1025
  Запит на обладнання
  Телефони офісу: 
  Багатоканальний
  Kyivstar