Каталог

Рідина для сонячних колекторів теплоносій Heliolid -30 °С 20л

Артикул:
13002
Теплоносії для сонячних колекторів Heliolid - високоякісний теплоносій на основі пропіленгліколю, що використовується для заповнення геліосистем (сонячних колекторів).Читати далі
1 600 грн
Запит на обладнання
Опис

Теплоносії для сонячних колекторів Heliolid - високоякісний теплоносій на основі пропіленгліколю, що використовується для заповнення геліосистем ( сонячних колекторів). Залежно від модифікації Heliolid, температурний режим теплоносія становить від від -40°С до +150°С. Продукт поєднує в собі хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, що в поєднанні з високим рівнем безпеки відкриває широкі можливості для використання його сонячних системах. Heliolid - не токсична, майже без запаху рідина, що містить особливі інгібітори корозії і стабілізатори.

Теплоносій на основі пропіленгліколя Heliolid - прозора однорідна гігроскопічна рідина рожевого кольору з флюорісцентний добавкою, що полегшує контроль герметичності з'єднань . Колір може бути змінений за погодженням із Замовником . Компанія пропонує як готовий до застосування продукт  - Еко30, з робочим діапазоном температур від -30 °С до 105 °С, так і - Еко концентрат для приготування робочої водної суміші з необхідною робочою температурою.

 

Склад: 

пропіленгліколь (1,2 пропандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії та Німеччини, барвник.

 

Екологічність рідини

Рідина для сонячних колекторів Heliolid не токсична, не містить фосфатів, нітритів і амінів і відноситься до малонебезпечних продуктам. При транспортуванні не потрібне застосування системи інформації про небезпеку. Поставляється у вигляді готових до застосування продуктів з низькою температурою замерзання - 30 °С . Зміна концентрації споживачем готових продуктів можливе тільки після консультацій з виробником.

 

Очищення і наповнення геліосистеми:

 

  1. Під час установки системи або перед її наповненням можна допускати попадання всередину забруднень або води в значних кількостях. Після установки нової системи її слід промити сильним напором води з метою видалення забруднень , особливо стружок , накипу , залишків упаковки тощо Для промивки системи може бути використаний 1 % -2 % розчин тринатрийфосфата . Після промивання розчином тринатрийфосфата , система повинна бути ретельно промита водою. Наступним етапом , система повинна бути перевірена на витік ( проведена опресовування) , потім система повністю осушується і негайно наповнюється Heliolid для захисту від корозії - навіть якщо обладнання використовується вперше.
  2. Повітряні пробки, що утворилися в системі, після її заповнення, мають бути усунені. При зниженні температури вони можуть стати причиною підсосу повітря в систем.
  3. Якщо система використовується вперше, внутрішні фільтри повинні бути очищені протягом 14 днів для того, щоб не заблокувати вільний потік холодоносія і тим самим не вплинути на роботу насосів системи.
  4. Втрати рідини, викликані випаровуванням, повинні заповнюватися водою. Втрати через витоків або просочування системи повинні бути заміщені розчином Heliolid / вода тієї ж концентрації. Після заповнення системи водою або доливання розчину рекомендується перевірити щільність розчину.

Термін придатності

 

Термін придатності рідини Heliolid до початку експлуатації (при зберіганні його в щільно закритих, герметичних поліетиленових контейнерах, в місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів) - не менше 5-ти років. Продукт хімічно стабільний, якщо при зберіганні відсутнє вплив високих температур і сильних окислюють речовин, як, наприклад, перекису водню, азотної кислоти та ін. Термін служби теплоносія залежить від режиму його експлуатації.

Для максимального продовження служби теплоносія рекомендується строго дотримуватися правил експлуатації, а також регулярно контролювати стан теплоносія. У багатьох випадках тепло-теплоносій, параметри якого з якихось причин перестали відповідати нормам, можна відкоригувати до нормального стану. 

 

Безпека використання

 

Зіткнення з теплоносієм Heliolid не завдає шкоди людині. Основний компонент - пропіленгліколь (E1520) дозволений для використання в більшості країн світу. Однак рекомендується дотримуватися звичайні правила безпеки і промислові санітарні норми, що відносяться до хімічних речовин, і використовувати засоби індивідуального захисту згідно галузевих норм за ГОСТ 12.4.011-89 (захисні окуляри, рукавички, спец.одяг). У разі незахищеного контакту з рідиною, слід вжити таких заходів:

 

Вид контакта Симптоми Допомога
При попаданні в очі Тимчасова почервоніння, сльозотеча Промити проточною водою протягом 10 хвилин.
При попаданні на шкіру Тимчасове роздратування ран, подряпин. Змити проточною водою з милом.
При проковтуванні Діарея, нудота, блювота, біль в області живота

Прополоскати водою ротову порожнину, рясне пиття води,активоване вугілля, сольове проносне.

 

Технічні характеристики
ПоказникОдиниціHeliolid 30
Щільність, при темп. (20±1)°С, г/см31,045- 1,060
Показник активності водневих іонів(рН), ед. рН7,5-8,5
Вільна лужність, не меншесм310
Температура початку кристалізації, не вище°Смінус 30
Температура кипіння, не менше°С105
Вспінення через 5хв. об'єм піни, не більшесм330
Стійкість піни в сек., не більше5
Запит на обладнання
Телефони офісу: 
Багатоканальний
Kyivstar