Каталог

Подвійна гофротруба Helioflex з термоізоляцією Dn16

Артикул:
21001
Гофротруба для сонячних колекторів Heliomax виготевлена із аустенітної нержавіючої сталі AISI 316L. Монтаж ліній теплоносія сонячних систем можливо здійснити одним комплектом.Читати далі
803 грн
Запит на обладнання
Опис

Високоефективна нержавіюча труба для гідравлічного підключення сонячних колекторів

Тривалість експлуатації, безпека для здоров'я людини, стійкість проти зовнішніх агресивних явищ, відсутність необхідності в контролі при експлуатації, стійкість проти замерзання, легкість і оперативність в монтажі, саме усіма цими характеристиками володіють гофровані труби для підключення сонячних колекторів Heliomax. Крім того, такі вироби витримують гідроудари, що підтверджує їх надійність і міцність при експлуатації. Гофрована труба з нержавіючої сталі, стійка до появи корозії і не залишає на своїх стінках осадовий матеріал.

Гофротруба для сонячних колекторів Heliomax виготевлена із аустенітної нержавіючої сталі AISI 316L. Монтаж ліній теплоносія сонячних систем можливо здійснити одним комплектом. Види труб:

 • Подвійні з електричним кабелем
 • Одинарні без кабелю

 

Комплект поставки:

 1. Металорукав
 2. Трьохшарова ізоляція: внтутрішній шар - високотемпературний поліетилен губчастої структури товщиною 8 мм; середній шар - зшитий поліетилен товщиною 5 мм; зовнішній шар - вогнестійке покриття товщиною шару в 100мк, із захистом від ультрафіолетових променів. Ізоляція надійно захищає від негативних впливів атмосферних опадів, птахів і гризунів, а також є стійкою до широкого діапазону температур від -50°C до +175°C. 
 3. Електричний кабель - перетин 2х0,75 мм², ізоляція з високотемпературного силікону(витримує температуру до +175°C. Поставляється тільки в комплекті для двотрубної системи.

  Все це, дозволяє здійснювати навіть самий складний монтає геліосистем в стислі терміни і з мінімальними трудовитратами.

  Технічні характеристики
  Діметр, мм Температура, °CТиск, атм Довжина, м
  16-50/+175 16 15 або 25
  Запит на обладнання
  Телефони офісу: 
  Багатоканальний
  Kyivstar